RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Napínací rameno od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se základním nosičem |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q 734 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Šířka [mm] | 25,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60,2 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Šířka [mm] | 25,50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60,20 mm |
Dostupnost