CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V - Napínák řemene od 7/1992 do 10/1994, 1998 ccm, 112 kW, 152 hp, RFT (XU10J4/Z), RFY (XU10J4/Z), Šikmá zadní část
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,767 kg |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 90 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,809 kg |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Výška [mm] | 24,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Výška [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost