FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (146_) 70 i.e. 1.4 - Napínák řemene od 5/1994 do 5/2001, 1372 ccm, 49 kW, 67 hp, 146 C5.000, 146 D5.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 03/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,175 kg |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1995 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,169 kg |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| povrch | hladké |
Dostupnost