TOYOTA COROLLA limuzína (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R) - Řemenice od 10/2001 do 3/2008, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, 3ZZ-FE, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14229 |
| Číslo podvozku (VIN) | SB1************** |
| Výška [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,55 kg |
| Veličina | 6PK |
| Počet žeber | 5 |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | [SB1XXXXXXXXXXXXXX;] |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Šířka 1 [mm] | 46 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 128 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 134700D040 |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Vnější průměr [mm] | 130 mm |
Dostupnost
| Počet žeber | 5 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| váha [g] | 1816 g |
| Šířka 1 [mm] | 23,16 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 128,19 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 46 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| Řemenice - O [mm] | 128 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 32 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| celková výška [mm] | 46 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13470 0D040 |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,55 kg |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 06/04> |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
| Výška 1 [mm] | 19,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 46,0 mm |
| Řemenice - O [mm] | 135,0 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 46 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| Šířka 1 [mm] | 31,5 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2001 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Veličina | 6PK |
| Počet žeber | 5 |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14229 |
| Číslo podvozku (VIN) | SB1 |
| Výška [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,55 kg |
| Veličina | 6PK |
| Počet žeber | 5 |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 32 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| celková výška [mm] | 46 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 169 mm |
| Počet děr | 4 |
| Řemenice - O [mm] | 165 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 5 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 169 mm |
| Počet děr | 4 |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14229 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 46 mm |
| Počet žeber | 5 |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2001 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 128 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 135 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14229 |
| Číslo podvozku (VIN) | SB1 |
| pro OE číslo | 13470-0D040 |
| Veličina | 6PK |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost