CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 120 - Řemenice od 11/2009, 1598 ccm, 88 kW, 120 hp, 5FS (EP6C), velkoprostorová limuzína
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | V763855180 |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24934 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Počet žeber | 5 |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Veličina | 6PK |
|---|---|
| Počet žeber | 5 |
| Vnější průměr [mm] | 138,2 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 27 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 27 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,086 kg |
| Veličina | 6PK |
| Počet žeber | 5 |
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| pro OE číslo | V7 638 551 80 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Veličina | 6PK |
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 138,2 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,134 kg |
| Veličina | 6PK |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24934 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 129 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 27 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost