AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI - Předstihová spojka od 7/2002 do 12/2004, 1984 ccm, 110 kW, 150 hp, AWA, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8E-3-029804 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Počet zubů | 33 |
| Výška [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 61 mm |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
|---|---|
| Počet drážek | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| pro číslo výrobce | F-231142.XX |
| Vzdálenost první drážky [mm] | 12,8 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 45,3 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet drážek | 6 |
| pro číslo výrobce | F-234739.XX |
| Vzdálenost první drážky [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 5,00 mm |
| Počet drážek | 5 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 5,00 mm |
| Počet drážek | 5 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 14,50 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 14,40 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 6,50 mm |
| Počet drážek | 5 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 13,00 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 12,50 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 21,00 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 20,70 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | ******8E*3*029804 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Šířka [mm] | 35,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,49 kg |
| Počet žeber | 6 |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo |
|---|---|
| Šířka [mm] | 47,9 mm |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 61 mm |
| Řemenice - O [mm] | 56 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| armatura [mm] | 16 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Počet drážek | 6 |
| pro číslo výrobce | F-234739.XX |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8E 3 029804 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,56 kg |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 61,0 mm |
| Výška 2 [mm] | 35,0 mm |
| Řemenice - O [mm] | 17,0 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 61,0 mm |
| Výška 2 [mm] | 42,4 mm |
| Řemenice - O [mm] | 17,0 mm |
Dostupnost