MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Předstihová spojka od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
|---|---|
| pro číslo výrobce | F-552714.XX |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 39,7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Průměr díry [mm] | 17 mm |
| Velikost závitu | M17 |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Torx |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Hloubka [mm] | 16,3 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Vzdálenost první drážky [mm] | 8,6 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Velikost závitu | M17x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 8,50 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Velikost závitu | M17x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 8,20 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Velikost závitu | M17x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 7,60 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Velikost závitu | M17x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 8,50 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Velikost závitu | M17x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 8,00 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Velikost závitu | M17x1,5 |
| Délka 2 [mm] | 8,00 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 65,0/17,0 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,602 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 06/05> |
|---|---|
| pro OE číslo | RF5C18W11 |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Výška 1 [mm] | 70,0 mm |
| Výška 2 [mm] | 65,0 mm |
| Řemenice - O [mm] | 28,0 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 22,6 mm |
| Výška 2 [mm] | 36,6 mm |
| Řemenice - O [mm] | 55,8 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 35,7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,520 kg |
| Počet žeber | 6 |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59,7 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 85 Nm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Šířka 1 [mm] | 36 mm |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 59 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OM3789 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 35,7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,520 kg |
| Počet žeber | 6 |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59,7 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 85 Nm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Počet zubů | 33 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
|---|
Dostupnost
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | L3M618W11 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | L3H5-18-300A |
|---|---|
| Vnitřní závit [mm] | M16x1,5 mm |
| Počet žeber | 6 |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| celková výška [mm] | 37,7 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Vnější průměr 2 [mm] | 53,7 mm |
Dostupnost