SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t - Předstihová spojka od 7/2000 do 12/2009, 1985 ccm, 136 kW, 185 hp, B205L, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) od | 13 054632 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 13 054631 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Šířka [mm] | 63,5 mm |
| Počet žeber | 6 |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56,1 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| pro číslo výrobce | 920850 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Šířka [mm] | 63,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| Počet drážek | 6 |
| párová čísla výrobku | 455175 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Šířka [mm] | 63,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| Počet drážek | 6 |
| párová čísla výrobku | 455175 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 13 054632 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 13 054631 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| montážní pohon | Generátor |
Dostupnost