VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Flexibilní spojovací objímka od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| generátor-nabíjecí proud [A] | 190 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Omezení výrobce | Hitachi |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 190 A |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Šířka [mm] | 35,00 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2010 |
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Počet zubů | 18 |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2010 |
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 190 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Omezení výrobce | Hitachi |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 245,00 mm |
| Šířka [mm] | 16,00 mm |
| pro číslo výrobce | 070903201E |
| pro číslo výrobce | F-237653.XX |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Počet zubů | 18 |
| Šířka [mm] | 34,8 mm |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Počet zubů | 18 |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 190 A |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 245 mm |
| Šířka [mm] | 16 mm |
| pro číslo výrobce | 070903201E |
| pro číslo výrobce | F-237653.XX |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Šířka [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 190 A |
|---|---|
| Omezení výrobce | Delphi |
| Počet zubů | 18 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 33,6 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,734 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
Dostupnost