CITROËN C15 kombi 1.4 - Válce / Písty od 5/1987 do 10/1992, 1360 ccm, 44 kW, 60 hp, 150D (XY7), kombi
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,25 mm |
| Průměr 1 [mm] | 77,2 mm |
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| Materiál | papír |
| váha [g] | 19,376 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| Materiál | Silikon |
| váha [g] | 2,084 g |
Dostupnost