DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) - Volant/díly od 9/2007 do 12/2011, 1461 ccm, 63 kW, 86 hp, K9K 796, limuzína
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s Airbagem-vinutou pružinou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
| pro OE číslo | 7701072088 |
| verze | OE |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Fahrerairbag |
| pro OE číslo | 255677797R |
| Klíčové písmeno | DA84 |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| pro OE číslo | 255672425R |
| Klíčové písmeno | DP84 |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | na řídicí tyči |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
| montovaná strana | na řídicí tyči |
Dostupnost
| pro OE číslo | 255672425R |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s Airbagem-vinutou pružinou |
Dostupnost
| pro OE číslo | 251645 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s Airbagem-vinutou pružinou |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701072088 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s Airbagem-vinutou pružinou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6001551352 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
| pro OE číslo | 7701072088 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6001551352 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s Airbagem-vinutou pružinou |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701072088 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s Airbagem-vinutou pružinou |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701072088 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s Airbagem-vinutou pružinou |
Dostupnost