MINI MINI Kabriolet (R52) Cooper S - Přestavba spojky od 7/2004 do 7/2008, 1598 ccm, 125 kW, 170 hp, W11 B16 A, Kabriolet
| Konstrukční rok do | 11/2006 |
|---|---|
| převodovka typ | GS6-85BG |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 14 |
| Profil náboje | 25 x 22 |
| Hmotnost [kg] | 17,12 kg |
| Utahovací moment [Nm] | 90 Nm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s jednohmotovým setrvačníkem |
| spojka | Přechod z dvouhmotového na jednohmotový setrvačník |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2006 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet zubů | 14 |
| Průměr v mm | 220 mm |
| Průměr 2 [mm] | 220 mm |
| spojka | Přechod z dvouhmotového na jednohmotový setrvačník |
| Příslušenství spojky | 4 Piece |
Dostupnost