BMW 5 Touring (E61) 520 d - Přestavba spojky od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
| Kód motoru | M47D20TU2 |
| převodovka typ | GS6-37DZ |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 22 |
| Profil náboje | 26,5 x 29,7 |
| Hmotnost [kg] | 22,17 kg |
| Utahovací moment [Nm] | 115 Nm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s jednohmotovým setrvačníkem |
| spojka | Přechod z dvouhmotového na jednohmotový setrvačník |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Počet zubů | 22 |
| Průměr v mm | 240 mm |
| Průměr 2 [mm] | 240 mm |
| spojka | Přechod z dvouhmotového na jednohmotový setrvačník |
| Příslušenství spojky | 4 Piece |
Dostupnost