VW CRAFTER Krabice (SY_, SX_) 2.0 TDI 4motion - Asistent změny pruhu od 3/2017, 1968 ccm, 130 kW, 177 hp, DAVA, DMZB, Krabice
| Číslo podvozku (VIN) od | H-000 001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Doplňující výrobek/info 2 | Hlavní řídicí jednotka |
| Doplňující výrobek/info 2 | Odpojení je nutné |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Doplňující výrobek/info 2 | Odpojení je nutné |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pomocná řídicí jednotka |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0907686C |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0907685C |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Doplňující výrobek/info 2 | Odpojení je nutné |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pomocná řídicí jednotka |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | H-000 001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Doplňující výrobek/info 2 | Hlavní řídicí jednotka |
| Doplňující výrobek/info 2 | Odpojení je nutné |
Dostupnost