SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 - Modul termomanagement od 2/2001 do 6/2006, 2792 ccm, 150 kW, 204 hp, AUE, BDE, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Výkon [W] | 8,4 W |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Výkon [W] | 9,6 W |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1M2050001 |
| Výměnný díl | Ano |
| Design od | CON PLATO |
Dostupnost