FIAT PUNTO Schránky/šikmá záď (188_) 1.3 JTD - Upevňovací klips od 6/2003 do 10/2005, 1248 ccm, 51 kW, 69 hp, 188 A9.000, Schránky/šikmá záď
| Průměr v mm | 9,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Průměr v mm | 16 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Barva | modrá |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 19 mm |
| Barva | bílá |
Dostupnost
| Průměr v mm | 9 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 25 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-60004.10 |
| párová čísla výrobku | 33-60004.25 |
| párová čísla výrobku | 33-60004.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 9 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 25 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-60004.10 |
| párová čísla výrobku | 33-60004.25 |
| párová čísla výrobku | 33-60004.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 17887787 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4 292 906 |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Iveco |
| Omezení výrobce | Lancia |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Výška 1 [mm] | 17 mm |
| Výška 2 [mm] | 19 mm |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 14 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 21 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-40008.25 |
| párová čísla výrobku | 33-40008.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 14 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 21 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-40008.10 |
| párová čísla výrobku | 33-40008.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 9 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-60001.25 |
| párová čísla výrobku | 33-60001.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 9 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-60001.10 |
| párová čísla výrobku | 33-60001.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 12-40025.25 |
| párová čísla výrobku | 12-40025.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 12-40025.10 |
| párová čísla výrobku | 12-40025.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 9,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-10003.25 |
| párová čísla výrobku | 33-10003.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 9,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-10003.10 |
| párová čísla výrobku | 33-10003.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 19 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-10004.25 |
| párová čísla výrobku | 33-10004.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 19 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-10004.10 |
| párová čísla výrobku | 33-10004.5 |
Dostupnost