BMW 3 (E36) 325 tds - Upevňovací klips od 5/1993 do 2/1998, 2497 ccm, 105 kW, 143 hp, M51 D25 (256T1), limuzína
| Množství | 25 |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Délka [mm] | 14 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Materiál | Plast |
| Množství | 25 |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Barva | bílá |
|---|---|
| Množství | 25 |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 11 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-10006.25 |
| párová čísla výrobku | 10-10006.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 11 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-10006.10 |
| párová čísla výrobku | 10-10006.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-30004.25 |
| párová čísla výrobku | 10-30004.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-30004.10 |
| párová čísla výrobku | 10-30004.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-40040.25 |
| párová čísla výrobku | 10-40040.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-40040.10 |
| párová čísla výrobku | 10-40040.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-40048.25 |
| párová čísla výrobku | 10-40048.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-40048.10 |
| párová čísla výrobku | 10-40048.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-40089.25 |
| párová čísla výrobku | 10-40089.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-40089.10 |
| párová čísla výrobku | 10-40089.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 3 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-60002.25 |
| párová čísla výrobku | 10-60002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 3 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-60002.10 |
| párová čísla výrobku | 10-60002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 8 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-60011.25 |
| párová čísla výrobku | 10-60011.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 8 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-60011.10 |
| párová čísla výrobku | 10-60011.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20002.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20002.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20002.5 |
Dostupnost