Všechny vozy - Upevňovací klips
| pro OE číslo | 001 988 76 81 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,006 kg |
| Průměr díry [mm] | 9 mm |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Vnější průměr [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 001 988 49 81 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 201 990 00 50 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 10 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Rozměr klíče | 10 |
| Vnější průměr [mm] | 24,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 001 988 51 81 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 15,5 mm |
| Délka [mm] | 13 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 000 990 46 92 |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Průměr díry [mm] | 6 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 003 990 02 51 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 11 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Rozměr klíče | 10 |
| vnitřní průměr [mm] | 4,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 638 984 09 61 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední |
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Barva | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 201 698 06 60 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 638 984 09 61 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,00732 kg |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,00066 kg |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 803 853 139C |
|---|---|
| Průměr v mm | 6,5 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3B0 853 575 |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Materiál | Plast |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3B0 853 576 |
|---|---|
| montovaná strana | Bok vozidla |
| Materiál | Plast |
Dostupnost