BMW 5 Touring (E61) 525 xi - Odvzdušnění od 7/2005 do 12/2010, 2497 ccm, 160 kW, 218 hp, N52 B25 A, kombi
| pro OE číslo | 11 15 7 522 931 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,090 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 23,5 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2005 |
|---|---|
| pro OE číslo | 11 61 7 559 530 |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | od víka hlavy válců po odlučovač oleje |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
|---|---|
| Doporučený interval výměny [km] | 60000 km |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2005 |
|---|---|
| Doporučený interval výměny [km] | 60000 km |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Kryt hlavy válce |
|---|---|
| Díly v seznamu | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s odvzdušňovacími hadicemi |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odvzdusňovacím ventilem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál pláště | Plast |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost