MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) - Odměrka hladiny oleje od 5/1994 do 5/2000, 3606 ccm, 206 kW, 280 hp, M 104.941 (AMG 3.6), limuzína
| Délka [mm] | 1215 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,165 kg |
| Barva | červená |
| bod varu [°C] | 250 °C |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 1089 mm |
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 1133 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 1095 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 1144 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku 5 st. |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Hmotnost [kg] | 0,108 kg |
| Barva | červená |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 1089 mm |
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 1133 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 1095 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 1144 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| Množství | 20 |
| Jednotka množství | Bulk |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku 5 st. |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Hmotnost [kg] | 0,108 kg |
| Barva | červená |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 1089 mm |
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 1133 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 1095 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 1144 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| Délka [mm] | 1215 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,165 kg |
| Barva | červená |
| bod varu [°C] | 250 °C |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 1089 mm |
| Délka od pásku k Max-označení [mm] | 1133 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 1095 mm |
| Délka od pásku k Min-označení [mm] | 1144 mm |
Dostupnost