VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Chladič oleje od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 560 mm |
| Šířka sítě [mm] | 72 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
| Výrobce | MAHLE |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez skříně olejového filtru |
| Typ chlazení | chlazený vzduchem |
| Délka sítě [mm] | 560 mm |
| Šířka sítě [mm] | 72 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost