SUZUKI JIMNY uzavřený terénní vůz (SN) 1.3 16V (SN413) - Chladič pro elektromotor od 9/1998, 1298 ccm, 59 kW, 80 hp, G13BB, uzavřený terénní vůz
| Průměr v mm | 44 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 17 mm |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
|---|---|
| Výška [mm] | 14 mm |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
| tlak (psi) | 16 psi |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Materiál | Kov |
| Otevírací tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Materiál | Kov |
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Materiál | Kov |
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 44 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 45,2 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Tlak [Pa] | 13 Pascal |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43 mm |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 20 mm |
| Otevírací tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 16 psi |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1 bar |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 15 psi |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0800 # 0900> |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2000 |
| pro OE číslo | 1792056B20 |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost