KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 T-GDI - Chladič pro elektromotor od 9/2015 do 9/2022, 1591 ccm, 130 kW, 177 hp, G4FJ, SUV
| Výška [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| tlak (psi) | 16 psi |
Dostupnost
| Výška [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 16 psi |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,8 bar |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost