SUBARU IMPREZA kombi (GG) 2.0 AWD (GG9) - Chladič pro elektromotor od 12/2000 do 12/2007, 1994 ccm, 92 kW, 125 hp, EJ201, kombi
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Výška [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Otevírací tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 44 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 45,2 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Tlak [Pa] | 13 Pascal |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 26 mm |
| Otevírací tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 17 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Typ vozidla | Impreza Estate/Wagon |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
Dostupnost