TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG) - Chladič pro elektromotor od 11/1986 do 8/1989, 1832 ccm, 66 kW, 90 hp, 1S, kombi
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Výška [mm] | 23 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Výška [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| tlak (psi) | 16 psi |
Dostupnost
| Výška [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 44 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 45,2 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Tlak [Pa] | 13 Pascal |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 16 psi |
Dostupnost