MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Chladič pro elektromotor od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Průměr v mm | 43,0 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 12,0 mm |
| Tlak [bar] | 1,3 bar |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 26 mm |
| Otevírací tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,3 bar |
| Výška 1 [mm] | 26,5 mm |
| Otevírací tlak [bar] | 1,3 bar |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|
Dostupnost
| Výška [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,3 bar |
| tlak (psi) | 19 psi |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0407 # 0507> |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2007 |
| pro OE číslo | LFH115205 |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost