PEUGEOT EXPERT valník/podvozek (223) 2.0 HDi - Chladič pro elektromotor od 10/2000 do 10/2006, 1997 ccm, 69 kW, 94 hp, RHX (DW10BTED), RHX (DW10BTED+), valník/podvozek
| Rok výroby od | 10/2002 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 09478 |
| Hmotnost [kg] | 0,042 kg |
| jen ve spojení s | 730372,730515 |
| jen ve spojení s | 731498,731526 |
| jen ve spojení s | 732794 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 58,9 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 29 mm |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Tlak [Pa] | 20 Pascal |
Dostupnost