ROVER 400 II (XW) 418 TD - Chladič pro elektromotor od 9/1991 do 4/1995, 1769 ccm, 65 kW, 88 hp, XUD 7TE, limuzína
| Průměr v mm | 58,9 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 29 mm |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Tlak [Pa] | 16 Pascal |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| tlak (psi) | 20 psi |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,3 bar |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 20 psi |
Dostupnost