MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI Šikmá zadní část (A0_A) 1.2 (A03A) - Chladič pro elektromotor od 10/2012, 1193 ccm, 59 kW, 80 hp, 3A92, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 44 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 17 mm |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Typ vozidla | Space Star |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Výška [mm] | 14 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
| tlak (psi) | 16 psi |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Otevírací tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Průměr v mm | 43,3 mm |
| Průměr v mm | 44 mm |
| Výška [mm] | 20 mm |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Tlak [Pa] | 16 Pascal |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 16 psi |
Dostupnost
| Varianta výbavy | RAD |
|---|---|
| pro OE číslo | MR597126 |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost