MAZDA 6 kombi (GJ, GL) 2.5 - Chladič pro elektromotor od 12/2012, 2488 ccm, 141 kW, 192 hp, PY-Y8, PY-ZA, PYY1, kombi
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43,0 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 12,0 mm |
| Tlak [bar] | 1,0 bar |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Varianta výbavy | RAD |
|---|---|
| pro OE číslo | PE1115205 |
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost