MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V - Chladič pro elektromotor od 10/1996 do 9/1998, 1489 ccm, 65 kW, 88 hp, Z5-DE, Šikmá zadní část
| Omezení výrobce | Calsonic |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Průměr v mm | 45 mm |
| Výška [mm] | 23 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1997 |
|---|---|
| Výška [mm] | 20 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Výška [mm] | 15 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Denso |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Výška [mm] | 13,5 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43,0 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 12,0 mm |
| Tlak [bar] | 1,0 bar |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 44 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 45,2 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Tlak [Pa] | 13 Pascal |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 21 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 43,5 mm |
| Výška [mm] | 21 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43 mm |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 20 mm |
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 21 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost