MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V - Chladič pro elektromotor od 10/1996 do 9/1998, 1489 ccm, 65 kW, 88 hp, Z5-DE, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,8 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,8 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 17 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 21 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
Dostupnost