MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T CDI (202.193) - Chladič pro elektromotor od 9/1997 do 3/2001, 2151 ccm, 92 kW, 125 hp, OM 611.960, kombi
| Průměr v mm | 58,9 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 29 mm |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Tlak [Pa] | 20 Pascal |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| váha [g] | 70 g |
Dostupnost
| Průměr v mm | 60 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 27 mm |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 20,3 psi |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 20 psi |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 77 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
| váha [g] | 62 g |
Dostupnost