OPEL FRONTERA B (U99) 3.2 i (6B1VF, 6B1_6) - Chladič pro elektromotor od 10/1998 do 7/2004, 3165 ccm, 151 kW, 205 hp, Y 32 NE, uzavřený terénní vůz
| Číslo podvozku (VIN) od | XV615028 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | XV615027 |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Tlak [bar] | 0,7 bar |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| tlak (psi) | 10 psi |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | XV615027 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,7 bar |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,7 bar |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 10 psi |
Dostupnost