NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 2.8 TD - Chladič pro elektromotor od 6/1997 do 5/2000, 2826 ccm, 95 kW, 129 hp, RD28Ti, uzavřený terénní vůz
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Výška [mm] | 23 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost
| Výška [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43,0 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 17,0 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 44 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 45,2 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Tlak [Pa] | 13 Pascal |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
| Výška 1 [mm] | 26,5 mm |
| Otevírací tlak [bar] | 1,1 bar |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1998 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,8 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 17 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Materiál | Kov |
Dostupnost