MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475) - Přídavné vodní čerpadlo od 10/2001 do 1/2012, 4966 ccm, 225 kW, 306 hp, M 113.963, Kabriolet
| Konstrukční rok do | 05/2002 |
|---|---|
| pro OE číslo | A 001 835 13 64 |
| druh provozu | elektrický |
| Tlak [bar] | 0,1 bar |
| dodávané množství [l/h] | 900 l/h |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2002 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | A0008358064 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | A0005000286 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2002 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | A0018353564 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 41 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Spojovací technika | 2 PIN |
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost