MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) - Přídavné vodní čerpadlo od 10/1995 do 5/2000, 1998 ccm, 132 kW, 180 hp, M 111.944, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | A0008358064 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | A0018353564 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Spojovací technika | 2 PIN |
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost