BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d - Přídavné vodní čerpadlo od 2/2008 do 5/2015, 2993 ccm, 155 kW, 211 hp, N57 D30 A, limuzína
| Rok výroby od | 10/2010 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 64119230234 |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2010 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 64 11 9 253 081 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2010 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 64 11 9 230 237 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2010 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 64 11 9 253 081 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2010 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 64 11 9 230 237 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2010 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2010 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost