MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) - Přídavné vodní čerpadlo od 10/1996 do 5/2000, 1997 ccm, 65 kW, 88 hp, OM 604.915, limuzína
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | Nevyhřívaná nádržka vody do ostřikovačů |
| Tlak [bar] | 0,1 bar |
| dodávané množství [l/h] | 900 l/h |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | A0008358064 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 41 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | A0018353564 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost