VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI - Přídavné vodní čerpadlo od 10/2010 do 12/2017, 1968 ccm, 81 kW, 110 hp, CLCA, CUUA, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5N0965561 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5N0965561A |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0965561B |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30261 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2014 |
| Konstrukční rok do | 03/2015 |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 5G0 965 567 |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0965561A |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5N0965561A |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 7N0965561 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost