MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475) - Pneumatické odpružení od 10/2001 do 1/2012, 4966 ccm, 225 kW, 306 hp, M 113.963, Kabriolet
| Konstrukční rok do | 01/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní třmen |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
| Hmotnost [kg] | 12,9 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozy s ABC |
| Typ pružení | pro vozidla s hydraulicko-pneumatickým odpružením |
| Podvozek | pro vozidla bez AMG podvozku |
| Zpětné vracení starého dílu vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | SK-2413 |
| Generální prohlídka | Ano |
| vyrobeno v | USA |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní třmen |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Hmotnost [kg] | 11,9 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozy s ABC |
| Typ pružení | pro vozidla s hydraulicko-pneumatickým odpružením |
| Podvozek | pro vozidla bez AMG podvozku |
| Zpětné vracení starého dílu vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | SK-2415 |
| Generální prohlídka | Ano |
| vyrobeno v | USA |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní třmen |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
| Hmotnost [kg] | 12,9 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozy s ABC |
| Typ pružení | pro vozidla s hydraulicko-pneumatickým odpružením |
| Podvozek | pro vozidla bez AMG podvozku |
| Zpětné vracení starého dílu vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | SK-2412 |
| Generální prohlídka | Ano |
| vyrobeno v | USA |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní třmen |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Hmotnost [kg] | 11,9 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozy s ABC |
| Typ pružení | pro vozidla s hydraulicko-pneumatickým odpružením |
| Podvozek | pro vozidla bez AMG podvozku |
| Zpětné vracení starého dílu vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | SK-2414 |
| Generální prohlídka | Ano |
| vyrobeno v | USA |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní třmen |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
| Hmotnost [kg] | 12,9 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozy s ABC |
| Typ pružení | pro vozidla s hydraulicko-pneumatickým odpružením |
| Podvozek | pro vozidla bez AMG podvozku |
| Zpětné vracení starého dílu vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | SK-2471 |
| Generální prohlídka | Ano |
| vyrobeno v | USA |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní třmen |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
| Hmotnost [kg] | 13,1 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozy s ABC |
| Typ pružení | pro vozidla s hydraulicko-pneumatickým odpružením |
| Podvozek | pro vozidla bez AMG podvozku |
| Zpětné vracení starého dílu vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | SK-2470 |
| Generální prohlídka | Ano |
| vyrobeno v | USA |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní třmen |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Hmotnost [kg] | 12 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozy s ABC |
| Typ pružení | pro vozidla s hydraulicko-pneumatickým odpružením |
| Podvozek | pro vozidla bez AMG podvozku |
| Zpětné vracení starého dílu vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | SK-2473 |
| Generální prohlídka | Ano |
| vyrobeno v | USA |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní třmen |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Hmotnost [kg] | 11,9 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozy s ABC |
| Typ pružení | pro vozidla s hydraulicko-pneumatickým odpružením |
| Podvozek | pro vozidla bez AMG podvozku |
| Zpětné vracení starého dílu vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | SK-2472 |
| Generální prohlídka | Ano |
| vyrobeno v | USA |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost