JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i - Olej od 1/1988 do 9/2001, 3964 ccm, 136 kW, 185 hp, ERH, uzavřený terénní vůz
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| Uvolnění výrobce | MB 236.9 |
| Doporučení výrobce oleje | ALLISON TRANSM. C-4 |
| Doporučení výrobce oleje | CATERPILLAR TO-2 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD MERCON |
| Doporučení výrobce oleje | GM DEXRON III G |
| Doporučení výrobce oleje | MAN Type 339 V1 |
| Doporučení výrobce oleje | MAN Type 339 Z1 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 236.5 |
| Doporučení výrobce oleje | VOITH 55.6335.32 |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 03D |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 04D |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 11A |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 14A |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 17C |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 5/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| specifikace | MIL-L 2105 D |
| Specifikace podle API | GL-4 |
| Specifikace podle API | GL-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 75W-90 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | ALLISON TRANSM. C-4 |
| Doporučení výrobce oleje | CATERPILLAR TO-2 |
| Doporučení výrobce oleje | GM DEXRON II D |
| Doporučení výrobce oleje | MAN Type 339 V1 |
| Doporučení výrobce oleje | MAN Type 339 Z1 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 236.7 |
| Doporučení výrobce oleje | VOITH 55.6335.32 |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 04D |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 11A |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 14A |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Uvolnění výrobce | MB 236.9 |
| Doporučení výrobce oleje | ALLISON TRANSM. C-4 |
| Doporučení výrobce oleje | CATERPILLAR TO-2 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD MERCON |
| Doporučení výrobce oleje | GM DEXRON III G |
| Doporučení výrobce oleje | MAN Type 339 V1 |
| Doporučení výrobce oleje | MAN Type 339 Z1 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 236.5 |
| Doporučení výrobce oleje | VOITH 55.6335.32 |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 03D |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 04D |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 11A |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 14A |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 17C |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Uvolnění výrobce | MB 236.9 |
| Doporučení výrobce oleje | ALLISON TRANSM. C-4 |
| Doporučení výrobce oleje | CATERPILLAR TO-2 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD MERCON |
| Doporučení výrobce oleje | GM DEXRON III G |
| Doporučení výrobce oleje | MAN Type 339 V1 |
| Doporučení výrobce oleje | MAN Type 339 Z1 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 236.5 |
| Doporučení výrobce oleje | VOITH 55.6335.32 |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 03D |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 04D |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 11A |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 14A |
| Doporučení výrobce oleje | ZF TE-ML 17C |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| specifikace | Allison C4-32652009 |
| specifikace | Caterpillar TO-2 |
| specifikace | DTFR 13C150 (MB 236. |
| specifikace | Ford Mercon |
| specifikace | GM Dexron II E |
| specifikace | MAN 339 V2 |
| specifikace | MAN 339 Z2 |
| specifikace | MB 236.5 |
| specifikace | MB-Freigabe 236.8 |
| specifikace | Voith H55.6336.3x Ex |
| specifikace | ZF TE-ML 04D |
| specifikace | ZF TE-ML 09X |
| specifikace | ZF TE-ML 14B |
| specifikace | ZF TE-ML 16L |
| Olej | Syntetický olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 10 l |
| specifikace | Allison C4-32652009 |
| specifikace | Caterpillar TO-2 |
| specifikace | DTFR 13C150 (MB 236. |
| specifikace | Ford Mercon |
| specifikace | GM Dexron II E |
| specifikace | MAN 339 V2 |
| specifikace | MAN 339 Z2 |
| specifikace | MB 236.5 |
| specifikace | MB-Freigabe 236.8 |
| specifikace | Voith H55.6336.3x Ex |
| specifikace | ZF TE-ML 04D |
| specifikace | ZF TE-ML 09X |
| specifikace | ZF TE-ML 14B |
| specifikace | ZF TE-ML 16L |
| Olej | Syntetický olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| specifikace | Allison C4-32652009 |
| specifikace | Caterpillar TO-2 |
| specifikace | DTFR 13C150 (MB 236. |
| specifikace | Ford Mercon |
| specifikace | GM Dexron II E |
| specifikace | MAN 339 V2 |
| specifikace | MAN 339 Z2 |
| specifikace | MB 236.5 |
| specifikace | MB-Freigabe 236.8 |
| specifikace | Voith H55.6336.3x Ex |
| specifikace | ZF TE-ML 04D |
| specifikace | ZF TE-ML 09X |
| specifikace | ZF TE-ML 14B |
| specifikace | ZF TE-ML 16L |
| Olej | Syntetický olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| specifikace | Allison C4-32652009 |
| specifikace | Caterpillar TO-2 |
| specifikace | DTFR 13C150 (MB 236. |
| specifikace | Ford Mercon |
| specifikace | GM Dexron II E |
| specifikace | MAN 339 V2 |
| specifikace | MAN 339 Z2 |
| specifikace | MB 236.5 |
| specifikace | MB-Freigabe 236.8 |
| specifikace | Voith H55.6336.3x Ex |
| specifikace | ZF TE-ML 04D |
| specifikace | ZF TE-ML 09X |
| specifikace | ZF TE-ML 14B |
| specifikace | ZF TE-ML 16L |
| Olej | Syntetický olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 208 l |
| specifikace | Allison C4-32652009 |
| specifikace | Caterpillar TO-2 |
| specifikace | DTFR 13C150 (MB 236. |
| specifikace | Ford Mercon |
| specifikace | GM Dexron II E |
| specifikace | MAN 339 V2 |
| specifikace | MAN 339 Z2 |
| specifikace | MB 236.5 |
| specifikace | MB-Freigabe 236.8 |
| specifikace | Voith H55.6336.3x Ex |
| specifikace | ZF TE-ML 04D |
| specifikace | ZF TE-ML 09X |
| specifikace | ZF TE-ML 14B |
| specifikace | ZF TE-ML 16L |
| Olej | Syntetický olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 1000 l |
| specifikace | Allison C4-32652009 |
| specifikace | Caterpillar TO-2 |
| specifikace | DTFR 13C150 (MB 236. |
| specifikace | Ford Mercon |
| specifikace | GM Dexron II E |
| specifikace | MAN 339 V2 |
| specifikace | MAN 339 Z2 |
| specifikace | MB 236.5 |
| specifikace | MB-Freigabe 236.8 |
| specifikace | Voith H55.6336.3x Ex |
| specifikace | ZF TE-ML 04D |
| specifikace | ZF TE-ML 09X |
| specifikace | ZF TE-ML 14B |
| specifikace | ZF TE-ML 16L |
| Olej | Syntetický olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| Jednotka množství | Bulk |
| specifikace | Allison C4-32652009 |
| specifikace | Caterpillar TO-2 |
| specifikace | DTFR 13C150 (MB 236. |
| specifikace | Ford Mercon |
| specifikace | GM Dexron II E |
| specifikace | MAN 339 V2 |
| specifikace | MAN 339 Z2 |
| specifikace | MB 236.5 |
| specifikace | MB-Freigabe 236.8 |
| specifikace | Voith H55.6336.3x Ex |
| specifikace | ZF TE-ML 04D |
| specifikace | ZF TE-ML 09X |
| specifikace | ZF TE-ML 14B |
| specifikace | ZF TE-ML 16L |
| Olej | Syntetický olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 208 l |
| specifikace | Allison C4-32652009 |
| specifikace | Caterpillar TO-2 |
| specifikace | DTFR 13C150 (MB 236. |
| specifikace | Ford Mercon |
| specifikace | GM Dexron II E |
| specifikace | MAN 339 V2 |
| specifikace | MAN 339 Z2 |
| specifikace | MB 236.5 |
| specifikace | MB-Freigabe 236.8 |
| specifikace | Voith H55.6336.3x Ex |
| specifikace | ZF TE-ML 04D |
| specifikace | ZF TE-ML 09X |
| specifikace | ZF TE-ML 14B |
| specifikace | ZF TE-ML 16L |
| Olej | Syntetický olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| specifikace | Allison C4-32652009 |
| specifikace | Caterpillar TO-2 |
| specifikace | DTFR 13C150 (MB 236. |
| specifikace | Ford Mercon |
| specifikace | GM Dexron II E |
| specifikace | MAN 339 V2 |
| specifikace | MAN 339 Z2 |
| specifikace | MB 236.5 |
| specifikace | MB-Freigabe 236.8 |
| specifikace | Voith H55.6336.3x Ex |
| specifikace | ZF TE-ML 04D |
| specifikace | ZF TE-ML 09X |
| specifikace | ZF TE-ML 14B |
| specifikace | ZF TE-ML 16L |
| Olej | Syntetický olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 10 l |
| specifikace | Ford 1565889 |
| specifikace | Ford 5014519 |
| specifikace | Ford 8000045 |
| specifikace | Ford ATF E-M5 |
| specifikace | Ford WSS-M2C202-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C919-E |
| specifikace | Ford XT-5-5QM |
| specifikace | Ford XT-5-DMC |
| specifikace | Ford XT-5-QMC |
| specifikace | MERCON V |
| specifikace | MERCON V (Lizenznum |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| specifikace | Ford 1565889 |
| specifikace | Ford 5014519 |
| specifikace | Ford 8000045 |
| specifikace | Ford ATF E-M5 |
| specifikace | Ford WSS-M2C202-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C919-E |
| specifikace | Ford XT-5-5QM |
| specifikace | Ford XT-5-DMC |
| specifikace | Ford XT-5-QMC |
| specifikace | MERCON V |
| specifikace | MERCON V (Lizenznum |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| specifikace | Ford 1565889 |
| specifikace | Ford 5014519 |
| specifikace | Ford 8000045 |
| specifikace | Ford ATF E-M5 |
| specifikace | Ford WSS-M2C202-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C919-E |
| specifikace | Ford XT-5-5QM |
| specifikace | Ford XT-5-DMC |
| specifikace | Ford XT-5-QMC |
| specifikace | MERCON V |
| specifikace | MERCON V (Lizenznum |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 208 l |
| specifikace | Ford 1565889 |
| specifikace | Ford 5014519 |
| specifikace | Ford 8000045 |
| specifikace | Ford ATF E-M5 |
| specifikace | Ford WSS-M2C202-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C919-E |
| specifikace | Ford XT-5-5QM |
| specifikace | Ford XT-5-DMC |
| specifikace | Ford XT-5-QMC |
| specifikace | MERCON V |
| specifikace | MERCON V (Lizenznum |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 1000 l |
| specifikace | Ford 1565889 |
| specifikace | Ford 5014519 |
| specifikace | Ford 8000045 |
| specifikace | Ford ATF E-M5 |
| specifikace | Ford WSS-M2C202-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C919-E |
| specifikace | Ford XT-5-5QM |
| specifikace | Ford XT-5-DMC |
| specifikace | Ford XT-5-QMC |
| specifikace | MERCON V |
| specifikace | MERCON V (Lizenznum |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Převodovka číslo | 4/1 |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| Jednotka množství | Bulk |
| specifikace | Ford 1565889 |
| specifikace | Ford 5014519 |
| specifikace | Ford 8000045 |
| specifikace | Ford ATF E-M5 |
| specifikace | Ford WSS-M2C202-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C919-E |
| specifikace | Ford XT-5-5QM |
| specifikace | Ford XT-5-DMC |
| specifikace | Ford XT-5-QMC |
| specifikace | MERCON V |
| specifikace | MERCON V (Lizenznum |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost