VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI - Vodní čerpadlo pro hnací baterii od 10/2010 do 12/2017, 1968 ccm, 81 kW, 110 hp, CLCA, CUUA, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 30261 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2014 |
| Konstrukční rok do | 03/2015 |
| druh provozu | elektrický |
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 0,2 bar |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| dodávané množství [l/h] | 500 l/h |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30261 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2014 |
| Konstrukční rok do | 03/2015 |
| druh provozu | elektrický |
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 0,2 bar |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| dodávané množství [l/h] | 500 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30261 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2014 |
| Konstrukční rok do | 03/2015 |
| druh provozu | elektrický |
| Napětí [V] | 12 V |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost