SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI - Vodní čerpadlo pro elektrický pohon od 3/2015, 1968 ccm, 140 kW, 190 hp, DDAA, DFCA, DFHA, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2015 |
|---|---|
| pro OE číslo | 04L 965 567 A |
| Napětí [V] | 12 V |
| dodávané množství [l/h] | 950 l/h |
Dostupnost
| Varianta výbavy | FOR ENGINE |
|---|---|
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s přídavnou vodní pumpou |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 04L 965 567 A |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2015 |
|---|---|
| pro OE číslo | 2Q0 965 567 A |
| druh provozu | elektrický |
| Napětí [V] | 12 V |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0 965 561 B |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 04L 965 567 A |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 275 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 315 g |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 31656 |
| pro OE číslo | 5Q0965561E |
| Vybavení vozidla | pro vozidla která mají nezávislé topení |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 3Q0 998 027 |
| pro OE číslo | 5Q0 965 561 E |
| pro OE číslo | 5Q0965561C |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost