VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion - Vodní čerpadlo pro elektrický pohon od 4/2016 do 7/2020, 1968 ccm, 140 kW, 190 hp, DFHA, SUV
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 2Q0965567A |
| pro OE číslo | 5G0965561 |
| pro OE číslo | 5G0965567 |
| pro OE číslo | 65065006006 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
| Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0 965 561 B |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,212 kg |
| Průměr 1 [mm] | 22,3 mm |
| Průměr 2 [mm] | 22,3 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,022 kg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s přídavnou vodní pumpou |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0965561B |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s přídavnou vodní pumpou |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0121599AA |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 965 561 B |
| pro OE číslo | 65 06500 6001 |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | Bez upevňovacího třmene |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5G0 965 567 |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| dodávané množství [l/h] | 500 l/h |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 121 599 AA |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranou proti přehřátí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 121 599 AA |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32468 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | XW8ZZZ5NZHG000001 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla která mají nezávislé topení |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s protitepelným ochranným plechem |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0965561C |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0965561B |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0965567J |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 20023A1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0121599AA |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 121 093 AK |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| klimatická pásma | pro horká klimatická pásma |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranou proti přehřátí |
Dostupnost