AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI - Vodní čerpadlo pro elektrický pohon od 9/2011 do 10/2018, 1968 ccm, 100 kW, 136 hp, CFFA, CUVB, DFTB, SUV
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 33118 |
| Rok výroby od | 01/2015 |
| montovaná strana | levá |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Varianta výbavy | DFTB |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0965561B |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 33118 |
| pro OE číslo | 5Q0 965 561 B |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Provedení držáku-ID | 93CH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 5Q0 121 599 P |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23858 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 33122 |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33118 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s přídavnou vodní pumpou |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23858 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23858 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2015 |
| Provedení držáku-ID | 93AL |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 5Q0 121 599 Q |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Varianta výbavy | AUX |
|---|---|
| pro OE číslo | 5N0965561 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 2Q0 965 567 A SK |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 3 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | PIERBURG |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s přídavnou vodní pumpou |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
| Průměr hadice [mm] | 22 mm |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5N0965561 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0965561B |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0965567 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Kód motoru | DFTB |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost