AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Vodní čerpadlo pro elektrický pohon od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 0,1 bar |
| dodávané množství [l/h] | 500 l/h |
Dostupnost
| Varianta výbavy | AUX |
|---|---|
| pro OE číslo | 078965561 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 034965561A |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 034965561A |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s přídavnou vodní pumpou |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 078 965 561 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 078 965 561 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0001 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0002 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0003 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0004 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 410 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078 965 561 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 078 965 561 |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost