AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI - Vodní čerpadlo pro elektrický pohon od 11/2007 do 3/2012, 1798 ccm, 118 kW, 160 hp, CABB, CDHB, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 21114 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 8K-8-000 001 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,342 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s Ottovým motorem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 8K0 965 561 |
| Hmotnost [kg] | 0,361 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0001 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0002 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0003 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0004 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 190 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 310 g |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 21114 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 8K0965561A |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Spojovací technika | 2 PIN |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Brzdový systém | Buehler |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 190 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 310 g |
Dostupnost