BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d - Vodní čerpadlo pro elektrický pohon od 4/2008 do 3/2010, 2993 ccm, 173 kW, 235 hp, M57 D30 (306D3), SUV
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9 329 961 |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 9017982A |
| druh provozu | elektrický |
| Prodejní označení motoru | B47 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9021808A |
| druh provozu | elektrický |
| Prodejní označení motoru | N47 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 320 g |
Dostupnost
| Brzdový systém | Pierburg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Brzdový systém | Pierburg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla která mají nezávislé topení |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost