VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI - Vodní čerpadlo pro elektrický pohon od 1/2010 do 3/2018, 2967 ccm, 176 kW, 240 hp, CASA, CNRB, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 24886 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 7P0 965 561 D |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | CASA |
|---|---|
| Brzdový systém | Pierburg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20865 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Buehler |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 059 121 012 B |
| Hmotnost [kg] | 0,62 kg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24886 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 7P0 965 561 D |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20865 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s přídavnou vodní pumpou |
| Omezení výrobce | PIERBURG |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24886 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s přídavnou vodní pumpou |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20865 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 059 121 012 A |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20865 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
| topení/chlazení | pro vozidla s přídavným topením |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 7P0 965 561 C |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20865 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 059 121 012 A |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20865 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 059 121 012 B |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20865 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 7P0 965 561 C |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,216 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0001 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0002 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0003 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0004 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 7L0 965 561 K |
| Hmotnost [kg] | 0,353 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 200 g |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20865 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| pro OE číslo | 059121012B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Kód motoru | CASA |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Kód motoru | CASA |
|---|---|
| Brzdový systém | Pierburg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost